Álláshirdetés

A Siketvakok Országos Egyesülete 1053 Budapest, Múzeum krt. 3., 2. em. 1. szám alatti telephelyére munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Munkakör: Kulturális szervező (FEOR: 2714)

Elvárt végzettség: Középfokú (érettségi)

Feladatkör:

A szervezet szabadidős, valamint kulturális programjainak (klubdélutánok, nyári tábor, közösségi rendezvények) szervezésébe történő bekapcsolódás, továbbá részvétel a tagságot érintő programokon, rendezvényeken, valamint az Egyesület havi rendszerességgel, elektronikus formában megjelenő hírlevelének írása, szerkesztése.

Munkáltató:

Siketvakok Országos Egyesülete

Munkaidő:

Napi 4, heti 20 órás, részmunkaidős, rugalmas foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződés keretében

Az új munkatárssal szembeni elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Büntetlen előélet
  • Titoktartás, diszkréció
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Átlagon felüli, írásbeli fogalmazási készség
  • Megváltozott munkaképességet igazoló komplex minősítés alapján C2, vagy D kategória (elsősorban gyengénlátó)
  • Kulturális szervezői munkakörben szerzett legalább1 éves szakmai tapasztalat

Bérezés:

Megegyezés szerint

Kizárólag e-mail-ben, fényképes, szakmai önéletrajzzal, Kedves Éda ügyvezetőnél a kedveseda@siketvakrehab.hu e-mail címen.

Pályázat benyújtásának határideje:

2019. október 31.

Munkakezdés várható időpontja:

2020. január 01.