2025. szeptember 20-án, szombaton egész napos egyesületi kirándulásra mentünk. Ez a nyáron elmaradt siketvakság nemzetközi napjához kapcsolódó program pótlása volt. Az eseményen összesen 57 fő vett részt (37 egyesületi tag és kísérőik, valamint 20 munkatárs és önkéntes). A Dinnyési Várpark és Skanzent látogattuk meg. Kegyes volt hozzánk az őszi időjárás, szeptember végi napsütésben gyűjthettük be a szép élményeket.








